Wypożyczalnia przyczep w Łęgowie tel: 530 724 464 , wypożycz przyczepę lub lawetę w drodze na giełdę samochodową w Pruszczu Gdańskim

sobota, 18 lutego 2017

Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie

Propozycja wypożyczalni przyczep i lawet w Łęgowie koło Pruszcza Gdańskiego.

Pragniemy przybliżyć Państwu ofertę naszej firmy MARKO, w której wypożyczyć można w pełni profesjonalny i bezpieczny sprzęt, którego wykorzystanie będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Wśród wynajmowanych przez nas przyczep o ładowności do 750kg znajdują się:

Przyczepy 

Naszym Klientom proponujemy wynajem przyczep o różnorodnych charakterystykach, a wśród nich: przyczepy jednoosiowe, przyczepy dwuosiowe, przyczepy z plandekami, przyczepy bez plandek. 
Zapewniamy, że w naszej ofercie odnajdzie się przyczepa, która spełni Państwa oczekiwania – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów z naszymi pracownikami.
Lawety
Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na wynajem lawet pod samochód, busa. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt, który nigdy Państwa nie zawiedzie! .
Z kim współpracujemy?

Wśród Klientów współpracujących z naszą firmą znajdują się osoby z różnych rejonów Pomorza organizujący swoje biznesy w Trójmieście. Liczymy na to, że do grona naszych zadowolony Klientów dołączą również Państwo. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 724 464

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz