Wypożyczalnia przyczep i Lawet w Łęgowie tel: 530 724 464 , umożliwia skorzystanie z odpłatnego wypożyczenia przyczepy lub lawety w drodze na giełdę samochodową w Pruszczu Gdańskim. Możesz skorzystać z dużej gamy przyczep oraz z usługi przewiezienia samochodu na lawecie. Wybierz doświadczenie Wypożyczalnia Marko, dzięki którym już wiele lat klienci realizują o wiele szybciej swoje cele.

Oferta wypożyczalni, pojazdów, przyczep, transport, usługa przewozu autolawetą, 530-724-464

Nasza oferta wypożyczalni przyczep, pojazdów, lawet oraz pomoc drogowa. Nasz zasięg to nie tylko nasza lokalizacja. Bo docierają do nasz klienci z okolicy jadący na giełdę samochodową w Pruszczu Gdańskim. Posiadamy sieć witryn Internetowych docierających do lokalnych odbiorców a Pruszcza Gdańskiego. Okazuje się że oferta którą aktualnie posiadamy może zainteresować również mieszkańców Starogardu Gdańskiego ze względu na dużą rozpiętość ładunkową oferowanych przyczep

sobota, 18 lutego 2017

Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie

Propozycja wypożyczalni przyczep i lawet w Łęgowie koło Pruszcza Gdańskiego.

Pragniemy przybliżyć Państwu ofertę naszej firmy MARKO, w której wypożyczyć można w pełni profesjonalny i bezpieczny sprzęt, którego wykorzystanie będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Wśród wynajmowanych przez nas przyczep o ładowności do 750kg znajdują się:

Przyczepy 

Naszym Klientom proponujemy wynajem przyczep o różnorodnych charakterystykach, a wśród nich: przyczepy jednoosiowe, przyczepy dwuosiowe, przyczepy z plandekami, przyczepy bez plandek. 
Zapewniamy, że w naszej ofercie odnajdzie się przyczepa, która spełni Państwa oczekiwania – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów z naszymi pracownikami.
Lawety
Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na wynajem lawet pod samochód, busa. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt, który nigdy Państwa nie zawiedzie! .
Z kim współpracujemy?

Wśród Klientów współpracujących z naszą firmą znajdują się osoby z różnych rejonów Pomorza organizujący swoje biznesy w Trójmieście. Liczymy na to, że do grona naszych zadowolony Klientów dołączą również Państwo. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 724 464

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz